“Briox” slapukų politika

“Briox” interneto svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda svetainei įsiminti svarbią informaciją, gerinančią jūsų, kaip svetainės vartotojo, patirtį.

Kas yra slapukai?

Slapukas – tai nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė išsaugo jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje, kai joje apsilankote. Slapukai yra naudojami dėl tam tikrų jų funkcijų, kad padėtų tobulinti interneto svetaines ar suteiktų statistiką apie naudojimąsi jomis. Slapukai taip pat yra naudojami ir „Briox“ interneto svetainėje. Įstatymas įpareigoja informuoti svetainės lankytojus apie tai, kokie slapukai joje yra naudojami.

Svetainės lankytojai, tai pat privalo turėti teisę sutikti ar atsisakyti slapukų, kurie saugo ar atkuria informaciją kompiuteryje ar mobiliuose telefonuose. Daugelis naršyklių suteikia galimybę blokuoti slapukus. Dalyje Slapukų politika rasite daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus.

Slapukų tipai

„Briox“ interneto puslapiuose yra naudojami dviejų tipų slapukai. Pirmasis tipas – nuolatiniai, išsaugo failą su informacija apie ankstesnius apsilankymus toje interneto svetainėje ir tai, kokia naršyklė yra naudojama. Šis slapukas pagerina svetainės veikimą, pavyzdžiui vien tik atsiųsdamas jai atnaujinimus.

Antras slapukų tipas – sesijos slapukai. Jie saugo informaciją laikinai, tol kol lankotės interneto svetainėje. Iš jos išėjus dingsta ir slapukai.

Sutikite arba atsisakykite slapukų naudojimo

Kiekvienas puslapio lankytojas turi teisę sutikti su slapukų naudojimu arba ne. Dauguma naršyklių priima slapukus automatiškai, tačiau ši funkcija gali būti pakeista nustatymuose, kad slapukai nebūtų priimami arba lankytojas galėtų kaskart nuspręsti pats ar sutinka su jų naudojimu ar ne. Svarbu žinoti, kad atsisakius priimti slapukus „Briox“ svetainė ir paslaugos gali veikti su trikdžiais.

Visų slapukų blokavimas

Dauguma naršyklių suteikia galimybę blokuoti visus slapukus. Daugiau informacijos apie slapukų nustatymus naršyklėse ieškokite jų Pagalbos skiltyse.