Privatumas ir saugumas

Šiame puslapyje rasite svarbią informaciją apie veiklos vientisumą ir saugumą, naudojantis „Briox” programa. Taip pat rasite keletą patarimų į ką reikia atkreipti dėmesį tvarkant asmens duomenis darbo tikslais.

Įžanga

„Briox” rūpinasi jūsų duomenų vientisumu ir saugumu bei stengiasi kuo aiškiau pateikti informaciją apie asmens duomenų tvarkymą, kaip to reikalauja Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR). Šio puslapio skyriuose pateikta informacija padės jums suprasti kaip „Briox” užtikrina duomenų vientisumą ir saugumą naudojantis „Briox” programa jums kaip sistemos vartotojui ar „Briox” klientui.

BDAR

Pagal BDAR reikalavimus pateikiame jums trumpą informaciją apie duomenų apsaugos įstatymą ir nuorodą, kur galite rasti daugiau informacijos apie jį.

Saugumas

Šioje dalyje daugiausia dėmesio yra skiriama duomenų saugumo užtikrinimui, kuris taip pat yra viena iš Paslaugų teikimo sąlygų. Būdama duomenų valdytoju įmonė „Briox” yra atsakinga už tinkamų techninių ir organizacinių priemonių taikymą tvarkant asmens duomenis.

Asmens duomenų saugumo pažeidimai

BDAR numato prievolę visoms organizacijoms pranešti Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (VDAI) apie tam tikrus asmens duomenų saugumo pažeidimus. Pranešimas turi būtų pateiktas 72 val. laikotarpiu nuo pažeidimo įvykdymo. Daugiau informacijos apie mūsų duomenų apsaugos pažeidimų pateikimo procesą rasite dalyje Pažeidimų valdymas.

Privatumo politika

Skiltyje Privatumo politika pateikiame informaciją kaip įmonė „Briox”, būdama duomenų tvarkytoja, tvarko asmens duomenis. Taip pat paaiškiname savo atsakomybę saugant ir užtikrinant jūsų duomenų vientisumą bei kaip duomenys, kuriais dalinatės su mumis, yra naudojami.

Slapukų naudojimo politika interneto svetainėje www.briox.lt

Naudodami slapukų failą, kuris yra išsaugotas jūsų naršyklėje ar kietajame kompiuterio diske mes galime rinkti informaciją apie bendrą jūsų veiklą interneto svetainėse. Slapukuose esanti informacija yra perduodama į kietąjį jūsų kompiuterio diską. Jos pagalba tobuliname savo internetinės svetainės veikimą bei suteikiame kokybiškesnes, specialiai jums pritaikytas paslaugas. Kai kurie slapukai yra būtini, kad interneto svetainė veiktų ir jie negali būti išjungti.